Jak skutecznie powiększyć penisa?

W dzisiejszych czasach panuje przekonanie, że jedynie duży penis jest atrybutem męskości i siły. Rozmiar penisa  czyli grubość a zwłaszcza długość jest  najdelikatniejszą z męskich spraw. Mężczyźni już od najmłodszych lat stają się bardzo wrażliwi na punkcie rozmiaru swojego członka. Dlatego jeżeli jesteś kobietą absolutnie nigdy nie używaj w jednym zdaniu słów "mały" i "penis".
Niezmiernie ważną częścią naszego życia jest życie seksualne, niestety zdarza się że nie jest ono tak dobre jakbyśmy chcieli. Jest to na tyle istotny aspekt, że wielu mężczyzn zrobi wszystko, aby go ulepszyć.
Często długość penisa jest dla mężczyzn problemem, zwłaszcza, gdy jest on małych rozmiarów i nie spełnia oczekiwań w życiu seksualnym. Są jednak sposoby, aby to zmienić i pomóc mężczyznom być pewniejszym siebie w kontaktach seksualnych. Przeciętny penis ma długość 7,5 – 10,2 cm, w stanie erekcji nawet 12-17 cm ze średnicą dochodzącą do 4 cm. Większość mężczyzn  marzy o tym, by ich członek był chociaż o kilka centymetrów dłuższy od standardowych rozmiarów.

Męski penis zbudowany jest z równolegle położonych ciał jamistych i ciała gąbczastego prącia. Do wzwodu dochodzi, gdy ciała te wypełniają się krwią, powodując ich rozszerzanie. To dzięki wydolności ciał jamistych kontrolowany jest rozmiar penisa. Wypełnienie ciał jamistych krwią jest różne u każdego mężczyzny, dlatego czasem mały penis w trakcie wzwodu osiąga wielkie rozmiary, podczas gdy inny niewiele się zmienia.

Jak skutecznie powiększyć penisa?

Poniżej przedstawimy najbardziej znane sposoby na powiększanie penisa:

Mechaniczne rozciągacze penisa.

Rozciągacze penisa są znane już od wieków. Zasady, które rządzą ich pracą były stosowane przez wiele plemion, zamieszkujących wszystkie rejony Ziemi. Polega on na noszeniu przez kilka miesięcy naciągaczy, które trzeba często regulować, poprzez zwiększanie naciągu. Ich budowa opiera się na sztywnym stelażu. Mechaniczne rozciągacze penisa powiększają członka, poprzez stosowanie delikatnego nacisku rozciągającego, dzięki zastosowaniu chirurgicznych sprężyn stalowych.  Ten sposób jest absolutnie bezbolesny i bezinwazyjny. W twoim penisie następuje  podział komórek i ich replikacja. Ten wzrost liczby żywych komórek powoduje, że cała tkanka zaczyna przybierać na masie.  Powiększenie penisa następuje wtedy zarówno na długości, oraz na obwodzie. Naciągacze członka są doskonałą alternatywą dla operacji powiększenia penisa, gdyż są znacznie tańsze. Stosując je długotrwale i prawidłowo możemy być pewni oczekiwanych skutków.  Urządzenia te  są bardzo nowoczesne i przypominają solidne aparaty medyczne. Można nosić je pod ubraniem. Jedną z głównych zalet tego urządzenia jest fakt, że powodują one stały wzrost penisa w granicach  około 4 – 5 cm w stanie erekcji i tyle samo w stanie spoczynku. Natomiast zwiększenie obwodu o 1 cm. Jak większość technik powiększania penisa, również ta powoduje wzrost samooceny i uwalnia od kompleksów.

Suplementy diety

Na rynku można znaleźć tez różnego rodzaju suplementy, które wspomagają mężczyzn z problemem małego członka.  Jest to prosta i bezbolesna metoda, polegająca na oddziaływaniu na układ krwionośny członka, za pomocą dostarczania do organizmu różnego rodzaju naturalnych składników. Preparaty te powodują podnoszenie się ciśnienia krwi, co powoduje rozciąganie się ciał jamistych, a co za tym idzie, członek robi się dłuższy i grubszy. Dla osiągnięcia najlepszych efektów takie suplementy należy przyjmować codziennie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie fragmentu lub całości artykułu bez zgody autora zabronione.