Jak zachęcić partnera lub partnerkę do zabawy BDSM?

BDSM  w praktyce to rezygnacja ze swojej niezależności w części lub w całości na rzecz dominującego partnera lub partnerki. BDSM opiera się głownie na takich odczuciach jak: ból, poniżenie jak również upokorzenie. Tego typu odczucia powodują u osób praktykujących sesje BDSM rodzaj podniecenia, satysfakcji seksualnej i dodatkowy wzrost adrenaliny. Nie w każdym przypadku  ból czy  upokorzenie są drogą do spełnienia seksualnego.  Biorąc pod uwagę powyższe fakty trzeba dojść do wniosku, że związek BDSM musi być oparty na  wzajemnym szacunku i zaufaniu partnerów. Pytanie jak przekonać swojego partnera do sesji BDSM jest bardzo często rozważane.  Jeżeli pociągają Cię zabawy BDSM i pragniesz namówić do nich swojego partnera lub partnerkę absolutną podstawą do spełnienia swoich fantazji i pragnień jest szczera rozmowa i  wcześniejsze ustalenie pewnych granic. Podczas scen BDSM nic nie może odbywać się na silę bez pełnej akceptacji  twojego kochanka.

Jak nowe osoby wprowadzić do BDSM? Jak zacząć z partnerką lub partnerem rozwijanie nowych fantazji? To bardzo proste: w tej sytuacji najważniejsze jest, szukanie kompromisów i delikatne z wyczuciem wprowadzenie nowych detali zabaw takich jak na przykład krępowanie ciała czy używanie wibratora.

Gra od której możecie zacząć swoją przygodę z BDSM jest zakrycie oczu i związanie. Możecie wykorzystać do tego przedmioty takie jak szaliki, koszule, czy liny. Zwiąż swojej partnerki ręce i nogi i przywiąż je do łóżka. Więzy powinny być mocne by uniemożliwić drugiej osobie ruch, ale jednocześnie odpowiednio wykonane tak aby w razie potrzeby osoba skrepowana miała możliwość szybkiego uwolnienia. Gdy już to zrobisz, zawiąż partnerce oczy tak by nie widziała tego co nastąpi. Następnie baw się jej miejscami intymnymi stymulując je kostką lodu, piórkiem, czy wibratorem. Możesz spróbować też stymulacji językiem.

Głównym źródłem inspiracji jesteśmy my sami, nasze potrzeby i nasi partnerzy. Gdy już razem dojdziecie do wniosku, że BDSM to coś dla Was i chcecie swoje zabawy przenieść na wyższy poziom to oznacza to, że jest to czas wybrania się na zakupy w poszukiwaniu odpowiedniego profesjonalnego sprzętu. Bezpieczny i elegancki sprzęt jest dostępny w  Naszym sklepie serdecznie zapraszamy do zakupów.