Jak prawidłowo dobrać męski pas cnoty?

Męski pas cnoty – to przyrząd stosowany jako element ubioru mający zapobiec stosunkowi seksualnemu lub masturbacji. Takie pasy były historycznie zaprojektowane dla kobiet,  w celu czystości, ochrony przed gwałtem. Obecnie istnieją również pasy cnoty dla mężczyzn, które składają się głównie z klatki lub pojemnika zasłaniającego genitalia i pierścienia zaciskowego. Nowoczesne wersje pasów czystości są głównie, ale nie wyłącznie, używane w środowisku BDSM.

Dziś, pasy cnoty są używane głownie w związkach BDSM. Są to urządzenia służące  do pełnej kontroli zachowań seksualnych użytkownika albo do zabawy seksualnej, lub jako metoda  zapobiegania niewierność lub masturbacji.

Rodzaje materiałów z których wykonuje się męskie pasy cnoty:


Jak zatem dobrać odpowiedni męski pas cnoty? W szerokiej ofercie pasów cnoty, każdy znajdzie coś odpowiadającego swoim upodobaniom. Dla początkujących poleca się pasy wykonane z materiałów takich ja skóra naturalna lub ekologiczna, sylikon. Materiały te pozwalają na wygodne dopasowanie pasa do genitaliów. Jeżeli zależy nam jednak na głębszych doznaniach i lepszym zabezpieczeniu poleca się pasy wykonane ze stali nierdzewnej, wysokiej klasy stali chirurgicznej lub plastiku.

Męski Pas Cnoty