PENIS PLUGI – RODZAJE I ZASTOSOWANIA

Świat erotyki proponuje szeroki wybór akcesorii i gadżetów do zabaw intymnych. Niektóre stosować można w kontakcie seksualnym z drugą osobą, inne służą do zaspokajania swoich pragnień masturbacją. Coraz więcej mężczyzn, chcących urozmaicić swoje życie seksualne, decyduje się na praktykę seksualną tzw. "cewnikowanie". Polega ona na wprowadzaniu cieńkiej rurki do cewki moczowej i po odpowiednim pobudzeniu i penetracji, osiągniecie podniecenia wraz z wystąpieniem orgazmu. Czynność tą może wykonać mężczyzna masturbując się lub z partnerką jako gra wstępna bądż gra sytuacyjna – zabawa erotyczna. Aby móc rozkoszować się ogromną przyjemnością płynącą z cewnikowania należy zastosować specjalistyczne podukty stworzone do tego typu zabaw.

Penis plug

Wśród nowości służących do czerpania przyjemności seksualnych, dużą popularnością cieszą się penis plugi. Produkty z tej serii zostały wykonane z polerowanej stali nierdzewnej skali medycznej, wolnej od niklu, zatem są całkowicie bezpieczne i antyalergiczne. Na rynku erotyki dostępnych jest kilka rodzajów penis plugów. Jednym z nich jest Plug typu Stop Sperm, dzieki któremu pomimo głębokiej i skutecznej penetracji cewki moczowej i osiągniecie dużego podniecenia, powstrzyma on wytrysk. Nasienie nie wydostanie się na zewnątrz, ponieważ budowa gadżetu sprawia, że przylega on bardzo dokładnie do cewki moczowej hamując tym samym wypływ spermy. Niektóre penis plugi wyposażone są w specjalne ringi, które  założone  na penisa dodatkowo go obciążają, oplatając główkę penisa i potęgując doznania. Inne mają falisty lub stożkowy kształt, umożliwiający odpowiednią stymulację i gwarantującą duży orgazm. Dla wymagających mężczyzn, producenci opatentowali penis plugi zamykane na kłódkę. Wszytsko po to aby skutecznie oddziałowywać na fantazje partnerów.

Penis plugi są produktem bezpiecznym pod warunkiem, że zostają one prawidłowo użyte i zastosowane. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej higienie produktu i dezynfekcji cewki moczowej.  Dostarczają dużo wrażeń ale mogą nieś ze sobą ryzyko wystąpienie poważnych urazów badż problemów ze wzwodem w dalszej egzystencji. Stosowanie penis pluga wydaje się dośc perwersyjną formą aktywności seksualnej.

Żebrowana różdżka Księcia Alberta z ringami i dodatkową stymulacją penisa