Poradnik - kupujemy prezent na wieczór panieński

Oficjalne pożegnanie stanu panieńskiego rządzi się swoimi prawami. Wieczór papieński to miła zabawa, którą przyszła Panna Młoda ma zapamiętać na długo, zapomnieć o przygotowaniach do ślubu i wesela, odstresować się i dać ponieść zabawie. Jaki prezent kupić na wieczór panieński? Sprawdźcie nasz poradnik. My polecamy oczywiście gadżety erotyczne bez granic.

Gadżety erotyczne jako prezent na wieczór panieński

Gadżety erotyczne zakupione z okazji prezentu na wieczór panieński mogą nieco zaskoczyć przyszłą Pannę Młodą i jej partnera. Ale jeśli się dłużej zastanowić - nawet jeśli kochankowie nie korzystają z zabawek erotycznych to z czasem staną się one miłym urozmaiceniem ich życia seksualnego. Ważne jednak, żeby dobrać prezent do osoby. Dla Pań Młodych nieco powściągliwych, krępujących się rozmowami o seksie, nie prowadzących bujnego życia erotycznego, można kupić coś delikatnego, raczej wesołego, nie nachalnego. Dla energicznych Pań Młodych, lubiących przygodę i odkrywanie nowych doznań, śmiało można polecić odważne produkty erotyczne z gatunku BDSM. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie gadżety, które otwierają nowe seksualne horyzonty.

Na wstępie dodamy, że nie trzeba być ani masochistką ani sadystką, żeby lubić odgrywanie ról, krępowanie i kneblowanie. Z gadżetów erotycznych BDSM korzystają również pary, które lubią odważny seks i lubią zaskakiwać siebie i partnera codziennie czymś innym.

3 super prezenty erotyczne na wieczór panieński

1. Zestaw startowy BDSM – idealny prezent dla osoby, która chce spróbować w seksie czegoś nowego, ale sama bałaby się zakupić tego rodzaju gadżety. W skład zestawu startowego BDSM wchodzi kilka ciekawych gadżetów. Opaska na oczy typu blindfold czy pejcz może nie robi wrażenia, ale pozostała część zestawu jest naprawdę inspirująca. Zaciski na sutki czy knebel z kulką dla par lubujących się w odrobinie masochizmu to coś naturalnego, jednak pary, które nie spróbowały tego rodzaju rozkoszy zachęcamy do eksperymentowania. Największą atrakcją tego zestawu jest skórzana obroża ze smyczą oraz korek analny z lisią kitą. Jeśli rozwinąć fantazję, młoda para może zabawić się w lisicę i ... np. leśniczego. Smaganie pejczem wzmocni doznania podczas odgrywania ról. Cena takigo zetawu w promocji wynosi 89,90 zł.

2. Męskie pasy cnoty – użyj tego perwersyjnego gadżetu erotycznego, jak tylko chcesz. Nam fantazja podpowiada taki scenariusz z wykorzystaniem męskich pasów cnoty... Na kilka nocy z rzędu przed ślubem zakładaj go swojemu partnerowi. Podnieć go, ale nie wypuszczaj "ptaszka z klatki". Daj mu sobie pofruwać dopiero w noc poślubną. Będzie wygłodniały i zaliczysz gorący seks. Cena w zależności od zastosowania pasa cnoty to 100 – 1000 zł.


3. Elektroniczna blokada czasowa – prezent dla odważnych kobiet i mężczyzn. Elektroniczna blokada czasowa posiada zaawansowaną technologię, która umożliwia połączenie jej z niemal każdym gadżetem służącym do zabaw BDSM, szczególnie niewolnictwa. Gadżet pozwala na ustawienie czasu "niewolnictwa", nawet do 100 godzin. Niewolnicza kontrola kajdanek, drążków z szeklami czy wiązek uprzęży nie stanowi problemu. Urządzenie może się oprzeć sile nawet do 130 kilogramów. Bardzo przydatna sprawa dla niegrzecznego mężczyzny, który nie umie doczekać się seksu. Ukaraj go porządnie, zawiąż mu kończyny i uwolnij dopiero o wybranym przez Ciebie czasie.


Kupowanie prezentów na wieczór panieński może być bardzo zajmujące. Powyżej zaprezentowaliśmy tylko kilka produktów, jednak w ofercie mamy dużo więcej gadżetów erotycznych. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu naszego erotycznego sklepu internetowego.